Ben Ayla ARSLAN

Aşağıda hakkımda birkaç satır bulacaksınız

Merhaba, ben Ayla. Bloğumu ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim. Kendi kıyafetlerimi seçmeye başladığım günden itibaren giyim tarzım olarak dikkat çeken, takdir edilen ve beğeni toplayan biri oldum. Bilgi birikimimi ve tecrübemi bu blog aracılığı ile paylaşmayı istedim. İnancım her kadının kilosu, vücut şekil ve boyutundan bağımsız olarak güzel görünmesini, güzel hissedebilmesini sağlayabilmektir. Bu her kadın için hak edilen bir değerdir. Amacım, moda aracılığı ile kadının kendisine olan güvenini güçlendirmektir. Başka bir ifade ile her güzel kıyafetin temelinde özgüven ve ardında güçlü bir kadının varlığı inancıdır.

İkincil amacım kıyafet seçiminizde ilham vermek, heyecanlandırmak ve alışveriş ipuçları ile internetten alışveriş yaparken zaman kazandırmak olacaktır. Yanı sıra işlevsel bir gardrop oluşturma, kıyafetleri daha uzun zaman kullanmayı, stilinize güvenmeyi öğretmeyi hedefliyorum.

Unutmayın, kadınlar yaşları ne olursa olsun her an şık görünmeyi becerebilir. “Bu yaşta bu kıyafeti giyemem”, “Yaşıma uygun değil” ya da “Bu takı yaş grubuma olmadı” gibi kalıplardan sıyrılmanıza yardımcı olacağım. Unutmayın ki, yaş sadece bir sayıdır. Hep birlikte hedefimiz “her zaman şık” olmaktır.  Bloğumda vücut oranınıza göre trend belirleme, stil ipuçları, güzellik ve kişisel bakım tavsiyeleri, sağlık, bulunan ortama göre nasıl giyilir tiyoları vb bulacaksınız. Aklınıza takılan her türlü soruyu benimle paylaşabileceğinizi bilmelisiniz.